شرایط و ضوابط گارانتی

ممنون که جاست کالا رو انتخاب کردید

تعهد ما به شما اصالت کالایی است که خریداری میکنید

مشتری محترم :

شرایط و ضوابط گارانتی

زمان دوره گارانتی محصولات بر روی کارت گارانتی درج گردیده است و در طی الصاق لیبل در داخل کارت، مارک،نوع محصول ،مدل محصول ،شماره کارت و تاریخ انقضا خدمات رایگان بر روی کارت گارانتی ( طبق شرایط مندرج درکارت ) به صورت مستقل درج شده است.(حتما توجه فرمایید پس از دریافت کارت گارانتی نسبت به فعال نمودن کارت اقدام فرمایید در غیراین صورت عواقب آن برعهده خریدار و گارانتی فاقد اعتبار می باشد).

  • گارانتی 18 ماهه به همراه 5 سال خدمات پس از فروش و همچنین گارانتی تعویض کالا
  • شرایط گارانتی تعویض کالا : تعویض در صورت عدم امکان تعمیر دستگاه توسط شرکت و در صورتیکه دستگاه مشمول شرایط گارانتی باشد، با کسر ۳۰% بعنوان فرانشیز ۷۰% مبلغ فاکتور دستگاه پرداخت میشود. یا بنا به تشخیص شرکت برمبنای موجود بودن دستگاه در انبار شرکت با دریافت ۳۰% مبلغ روز دستگاه بعنوان فرانشیز؛ دستگاه با همان مدل یا مدل مشابه با دریافت ما به التفاوت تعویض میگردد و دستگاه تعویضی در محل فروشگاهی که دستگاه خریداری شده تحویل میگردد و هزینه حمل به عهده خریدار است.
  • ضمانت سلامت فنی کالا نیز برای کلیه محصولات سایت وجود دارید و در صورت مشکل فنی شرکتی بنابر تصمیم جاست کالا مبلغ به حساب کاربر برگشت داده یا با کالای مشابه دیگر تعویض می گردد . در صورت مرجوعی بدون هماهنگی ، دارا نبودن شرایط برگشت کالا (مثل استفاده اشتباه و ناصحیح و …) و همینطور منطبق نبودن شماره سریال های کالاها برگشتی با ثبت شده در سیستم جاست کالا ، عواقب آن از جمله هزینه برگشت کالا بر عهده خریدار میباشد.

اکثر کالاها دارای بیمه شکستگی پستی میباشد و خریدار موظف به باز کردن کالا در حضور مامور پست است و میبایست در صورت شکستگی از تحویل آن خودداری نماید، در صورت تحویل گرفتن بدون چک کردن ، جاست کالا هیچ گونه مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد.

توجه داشته باشید کلیه برندهای معتبر دارای ضمانت اصالت کالا میباشند مثل فیلیپس ، کنوود ، تفال ، بوش و … سعی شده به هیچ عنوان کالای فیک در سایت قرار داده نشود تا با خیال آسوده جنس اصل را خریداری نمایید.

(توجه داشته باشید خرید های عمده هیچ گونه گارانتی و تعویض یا مرجوعی ندارد)